Teslimat / Sevkiyat

Berke Mobilya olarak tüm Türkiye genelinde kurulum/montaj hizmeti de vermekteyiz. İl seçimi yaparak montaj hizmet bedelleri konusunda bilgi alabilirsiniz.

Berke Mobilya - berkemobilya.com.tr den yapacağınız alışverişlerde İstanbul içi 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde nakliye ve montaj firmamıza aittir. 500 TL altı ürünlerin kargosu için 0212 436 00 87 no'lu telefonu arayabilirsiniz.

İstanbul Dışı Türkiye'nin Her Yerine Teslimat

3000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Türkiye'nin her yerine (bütün il merkezleri ve bazı ilçelere) kapı teslimi ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz. Montaj müşteriye aittir. İlçeler ve diğer yerler için teslimat ücreti ürüne ve gideceği yere göre değişmektedir. Detaylı bilgi için bize 0212 436 00 87 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat

www.berkemobilya.com.tr 'yi kullanarak kolayca sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz, ürüne göre ortalama 3 ila 18 iş günü içinde teslim edilir. Aksi durumlar için size bilgi maili gönderilir veya telefon edilir. Siparişinizin durumu ile ilgili işlemler için mağazalarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Siparişinizin Size Hızlı Bir Biçimde Ulaştırılması İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • 1-) Üyelik bilgilerinizi doğru giriniz.
  • 2-) Siparişinizle ilgili ödemenizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştiriniz.

Teslimat Koşulları

İster kredi kartı olsun ister banka havalesi, bütün ödeme şekillerinde ürün teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3.'üncü şahıslara da yapılabilir. Daha detaylı bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz.