Hakkımızda

Berke Mobilya, 33 yıllık sektör tecrübesi, güler yüzlü ve kalite standartlarının üzerindeki hizmetiyle müşterilerini memnun etmek amacına yönelik yenilikçi bir sistem anlayışına sahiptir. Modern ve dekoratif tasarımlara sahip ürün yelpazesi ile kaliteden ödün vermeden hizmetini devam ettirmeyi başarmış ender Mobilya öncülerindendir. Modayı anlık olarak takip etmesi ile yapılan modern düzenlemeleri kendi bünyesinde uygulaması, oldukça geniş bir kitleye hitap etmesini beraberinde getirmiş olup, Berke Mobilya’yı sektöründe tanınmış bir firmaya dönüştürmüştür.

Memnuniyetiniz, memnuniyetimizdir.” Sözünü kendine ilke edinerek bu ilke üzerinden tüketicilere hizmetini sunan firmamız, mobilya arayışı içinde olan değerli müşterilerine taksit imkânları ve ödemede kolaylık konusunda yardımcı olmaktadır. Kefilsiz, ön ödemesiz, kredi kartsız satın alma (*) işlemi ile tüm ürünlerimizden yararlanabilirsiniz.

En şık koltuk takımları, yatak odası takımları, yemek odası takımları, duvar üniteleri ve genç odaları ile müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Kaliteye uygun fiyatlardan sahip olmak ve ihtiyacınız olan mobilyayı satın almak için tek yapmanız gereken Berke Mobilya mağazasına gelmek…

2200 metrekarelik 2 katlı showroom ve Berke Mobilya Online Satış Mağazamızda var olan ürünler ile sizlere kalite standartlarının üstünde bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Mağazamızı ziyaret etmeden ve www.berkemobilya.com.tr‘ye göz atmadan mobilya satın almak konusunda karar vermeyin… Sizleri kaliteden yararlanmak için mağazalarımıza bekliyoruz.

 

Tel: 0212 436 00 87
Tel: 0541 436 00 87
Tel: 0541 470 73 00
Fax: 0212 435 00 72
Mail: info@berkemobilya.com.tr
BERKE MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ