Hızlı Mesaj Beni Ara Bize Ulaşın
Facebook Facebook Google Plus RSS

Tüm Kategoriler

Yemek Odası Takımları

Yemek Odası Takımları Yorumları.

Henüz bu kategori için yorum bulunmuyor.

Yorum Eklemek İçin Tıklayın

Yemek Odası Takımlarında Öncüyüz!

Yemek Odası Takımları Yemek odalarınızı değiştirmenin zamanı geldi! Artık yeni model yemek odası takımları ile evlerinizde mükemmel ve dekoratif görünümler yakalama zamanı. Hoş vakitler geçirip aileniz ve misafirlerinizle keyifli yemekler yiyip kahvaltılar yapabileceğiniz odaları baştan yaratmak çok kolay. Berke Mobilya olarak tüketicilerimize sunduğumuz sayısız yemek odası takımları ile tasarım anlayışını baştan yaratmayı hedefliyoruz. Kaliteli bir o kadar da şık yemek odası takımlarını ilgili kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Yemek Odası Takımınızı Seçerken Nasıl Karar Vermeniz Gerekir?

Yemek odası takımları uzun yıllar kullanılabilen dayanıklı mobilyalardandır. Bu nedenle uzun süre kullanacağınız bu mobilya modellerini seçerken birtakım kıstasları göz önünde bulundurmanızda fayda var. Bu kıstaslardan kısaca bahsetmek gerekirse; Yemek odası takımları 2 gruba ayrılmaktadır. Bu gruplar “Modern Yemek Odası Takımları” ve “Avangarde Yemek Odası Takımları”dır. Alacağınız mobilyanın sizin zevklerinize hitap edecek şekilde bu kategorilerden hangisine tekabül ettiği önem taşır. Yemek odalarınızın dekorasyonuna ve duvarlarınızın renklerine uyum sağlayacak bir yemek odası takımı seçmeniz yararınıza olacaktır. Yemek odası takımınıza sonradan çeşitli aksesuarlar ile farklı görünümler kazandırmak istiyorsanız seçeceğiniz model esnek bir görünüme sahip olmalıdır. Alacağınız ürünün garanti süresi önem taşımaktadır. Her ne kadar dayanıklı olsa da, kullanımı sıkça yapılacağı için yıpranma oranı yüksek bir mobilya çeşididir.

Yemek Odası Takımı Hangi Mobilyaları Kapsamaktadır?

Yemek odası takımları sadece masa ve sandalyelerden ibaret değildir. Bu mobilyalar, çeşitli parçalar ve aksesuarlar ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede aynı takım ile farklı görünümler elde etmek mümkündür. Birkaç parçanın yerini değiştirmek oldukça kolay ve görünüm açısından son derece estetik tasarımlar elde etmenize imkan sağlamaktadır. Yemek odası takımları içinde kullanılan parçalar ve aksesuarlar şu şekilde sıralanabilir:
1. Masa 2. Sandalye (6 Adet) 3. Konsol 4. Konsol Aynaları 5. Vitrin 6. Tv Sehpası Yukarıda adı geçen aksesuarlar, standart bir yemek odası takımının yanında olması gereken ürünlerdir. Bunlar dışında yine isteğe göre farklı parçalar ile dekoratif yapılar değiştirilebilir.

Yemek Odası Takımının Yıpranmasını Önlemek İçin Ne Yapmalısınız?

Yemek odası takımları gerek aile bireyleri, gerekse misafirleri ağırlamak için sıkça kullanılmaları nedeniyle yıpranmaya yüz tutmaktadırlar fakat bu durumu engellemek için de çeşitli yollar mevcuttur. Temizliği konusunda da göstereceğiniz hassasiyet, yemek odası takımınızın uzun ömürlü olmasına katkı sağlayacaktır.

Bu Yıl Siz de Yemek Odası Takımınızı Yenileyin!

Her yıl değişen moda ve mobilya sektöründe yeni modeller ve yeni ürünler ile karşılaşmak olağan bir durumdur. Bu nedenle yeni model yemek odası takımları ile yeni görünümler ve tasarımlar elde etmek için eski yemek odalarınızı yenileri ile değiştirin. Böylece siz de evinizin dışarıya açılan yüzü olan yemek odalarınızı mükemmel bir görünüme kavuşturmuş olun. Yemeklerin keyfi sadece lezzetleri ile değil üzerinde yemek yediğiniz takımlar ile de sağlanır. Keyifli yemek saatlerini oluşturmak için daha fazla beklemeyin! Hemen Berke Mobilya yemek odası takımları kategorisinden zevklerinize uygun mobilyanızı hemen seçin ve sizlere sunulan ödeme kolaylıkları, taksit imkanlarından faydalanın!

Mağazalarımıza Ulaşın Panaromik Tur

MÜŞTERİ YORUMLARI

Devamı
 • Aslında mobilya almak zor ama ürünü beğendim aldım resimdeki ile aynıydı boşuna kaygı etmişim teşekkür ediyorum.

  Özgün T. PTT Memuru

 • yatak odası takımı ihtiyacım vardı internetten ilk defa satın alıyorum çok tereddütlüydüm ama birkaç gün gecikmeli de olsa sorunsuz halledildi

  Ayşe E. Ev Hanımı

 • İşin gereği sık seyahat ediyorum ve vakit sıkıntım vardı konsept dairelerimiz için Berke Mobilya ile çalıştık gayet memnunuz.

  Hakan S. İnş. Mühendisi

 • Köşe takımı ve boy aynası satın aldım. Ürün kalitesi ve hizmetten çok memnun kaldım tavsiye edebilirim.

  Müge S. Bankacı