Hızlı Mesaj Beni Ara Bize Ulaşın
Facebook Facebook Google Plus RSS

Tüm Kategoriler

Yatak Odası Takımları

Yatak Odası Takımları Yorumları.

ÜRÜNLERİN KALİTESİ -
5 5
2014-02-26 ÜRÜNLERİNİZİN KALİTESİ VE GÜVENİLİRLİGİ SİTENİZİN KALİTESİNDEN BBELLİYDİ ZATEN BEN EVİMİ KOMPLE BERKE MOBİLYADAN DÖŞEDİM VİTRİNDE GÖRÜNEN ÜRÜNLERDEN DAHA GÜZEL ÜRÜNLER GELDİ TÜM ARKADAŞLARIMA TAVFİYE EDİYORUM. ÇOK TEŞEKKÜRLER BERKE MOBİLYAAAAA
Teşekkür ederim. -
5 5
2014-01-15 Yatak odamız bugün teslim edildi. Ufak tefek problemler çıktıysada halledileceğine inanıyorum. Tüm Berke ekibine teşekkür ediyorum
herkese tavsiye ederim -
5 5
2014-01-13 Yatak odası ve koltuk takımı aldım. Mağazadakinden daha güzel durdu evimde. her baktığımda içim açılıyor. tüm Berke ekibine teşekkür ediyorum.
ürünleriniz çok güzel -
5 5
2014-01-10 Kalite ve ürün fiyatlarınız çoğu mağazadaki ürünlerden daha iyi. Uzun zamandır beğenerek takip ediyorum. İnş yakın zamanda mağazanızı ziyaret edeceğim.
yatak odası aldım -
5 5
2014-01-05 Nevin yatak odası aldım. Ürünün bazı parçalarında sorun çıktıysa da problem giderildi ve üründen memnunum. Teşekkür ederim.
kaliteli ürün iyi hizmet -
5 5
2014-01-01 Yatak odası alırken gerçekten çok fazla araştırdım uzun süreli kararsızlıktan sonra Berke Mobilya'yı tercih ettim memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
çok güzel yatak odaları -
4 5
2014-01-08 Gerçekten çok güzel yatak odası modelleriniz var. Ürünlerinizi beğenerek takip ediyorum.
Ortalama Puan : 4.85714285714/5 Toplam : 7 yorum

Yorum Eklemek İçin Tıklayın

Yatak Odası Takımları ve Modelleri Müthiş Fırsatlarla Berke Mobilya'da!

Yatak odası takımlarının evlerdeki önemi

Yatak Odası TakımlarıYeni evlenen bir çiftin ya da evini yenilemek isteyenlerin öncelik olarak düşündüğü yatak odası takımları birçok renk, desen ve modeller ile siz müşterilerimizi mağazalarımızı ve sitelerimizde incelemeye bekliyoruz. Yatak odası takımları evlerin gerek uyku açısından olsun gerekse zaman harcama açısından olsun çiftlerin bulundukları ortamın güzel ve iyi olması onları daha mutlu edebilir. Tüm zevklere ve trendlere uygun ahşap yatak odalarından, lake boyalı yatak odası takımlarına, farklı renk uygulamalı, 6 kapılı, sürgülü, avangard, modern, klasik, ekonomik olmak üzere onlarca farklı kitleye hitap eden yatak odası modellerini sizlere en iyi yatak odası fiyatlarıyla sunmaya çalışıyoruz. Tasarımcılarımızın birbirinden farklı olarak yarattığı yatak odası takımlarımızın her bütçeye uygunluğu dikkat çekici faktördür.

Yatak odası takımı çeşitleri

Yatak odası takım modellerimiz avangard yatak odaları ve modern olarak birçok çeşit yer almaktadır. Müşterilerimizin isteklerine göre ve oluşturacakları odaların dekorasyonuna göre iyi bir seçim yapma fırsatı vardır. Bu fırsatı da rağbet gören birçok takımlarımızdan seçmede kullanabilirsiniz. Modern yatak odası takımlarımızın, klasik yatak odası takımlarımıza göre biraz daha fazla talep görmesinden dolayı bu takımlarımızda orantılı olarak müşterilere indirimli seçenekler sunarak istedikleri takımı seçmede kolaylıklar sağlamaktayız. Yatak odası takımları satın alırken birçok konuda dikkat edilmesi gereken konular vardır. Bu konularda sizlere bilgi vererek daha sağlıklı karar vermenizde yardımcı olmaktayız.

Yatak odası takımları satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Mağazamızda birçok modelin bulunması ve her mobilya takımı iyi kalitede olduğu için tartışılmaz bir konudur. Yatak odalarımızı satın alırken evinizin duvar rengine, diğer takımların uyumuna ve estetik bir ortam yaratmayı düşünüyorsanız bu faktörleri göz önüne alabilirsiniz. Tabi takımlarımızı seçerken başkalarının beğenilerine göre değil de kendi zevk ve beğenilerinize göre karar vermelisiniz. Bu sayede hem içinize sinen bir takımımızı satın olursunuz hem de mutlu bir ortam oluşturmuş olursunuz. Dikkat edilecek diğer bir konuda takımlarda kullanılan malzemelerin sağlık riskini tehdit edecek malzemelerden yapılmış olmasıdır. Bu etken müşterilere itici bir güç gelerek kafalarında birçok soru işaretleri bırakmaktadır. Bu soruları Berke Mobilya olarak cevaplayıp sizlere kaliteli ve aklınızı meşgul etmeyen yatak odası takımlarımızı sunuyoruz. Her müşteri profiline uygun bulunan takımlarımızın tüm ürünleri dolap, komidin, şifonyer ve aynası vb. gibi diğer parçalar birbirine uyum sağlayarak yerleştireceğiniz odanıza estetik olarak hoş bir görüntü çizecektir.

Yatak odası modellerimiz modaya uygun mudur?

Her geçen gün yenilenen yatak odası modellerimiz modaya ayak uydurarak evlerinizin daha modern göstermesinde önemli rol oynamaktadır. Her çiftin evlerinin modern görünmesi ister tabi. Bu modernliği de ilk olarak yatak odası takımlarının çeşit ve modellerinde aramaktadır. Mobilyaları sizler için seçerken istanbul, İnegöl Bursa yatak odası takımları, Ankara yatak odası takımları gibi Türkiye'nin mobilya üretim merkezleri ile çalışıyor ve sizler için en güzel yatak odası modellerini sunmaya gayret ediyoruz. Bu takımlarımızın evlerinizin tasarımlarına katkı sağlaması bakımından müşteriler biraz daha seçici davranarak evlerindeki diğer takımlara uygunluğunu da paralel olarak düşünerek seçim yapmaktadır. Biz Berke mobilya satıcı firma olarak en son çıkan modellerimizi sizlere sunarak seçim yapma konusunda birçok alternatiflerimizi görmenizi bekliyoruz. Takımlarımızın seçim konusunda sizlere yardımcı olunarak rasyonel kararlar almanızı sağlamaktayız. Bu sayede yeni nesil mobilya modelleri ile yeni konseptler oluşturmanız kolaylaşacaktır.

Mağazalarımıza Ulaşın Panaromik Tur

MÜŞTERİ YORUMLARI

Devamı
 • Aslında mobilya almak zor ama ürünü beğendim aldım resimdeki ile aynıydı boşuna kaygı etmişim teşekkür ediyorum.

  Özgün T. PTT Memuru

 • yatak odası takımı ihtiyacım vardı internetten ilk defa satın alıyorum çok tereddütlüydüm ama birkaç gün gecikmeli de olsa sorunsuz halledildi

  Ayşe E. Ev Hanımı

 • İşin gereği sık seyahat ediyorum ve vakit sıkıntım vardı konsept dairelerimiz için Berke Mobilya ile çalıştık gayet memnunuz.

  Hakan S. İnş. Mühendisi

 • Köşe takımı ve boy aynası satın aldım. Ürün kalitesi ve hizmetten çok memnun kaldım tavsiye edebilirim.

  Müge S. Bankacı