Hızlı Mesaj Beni Ara Bize Ulaşın
Facebook Facebook Google Plus RSS

Tüm Kategoriler

Modern Koltuk Takımları

Gösterilen 1 - 14 / Toplam : 58

Gösterilen 1 - 14 / Toplam : 58

Modern Koltuk Takımları Yorumları.

Henüz bu kategori için yorum bulunmuyor.

Yorum Eklemek İçin Tıklayın

Modern koltuk takımlarının özellikleri nelerdir?

Mobilyaların ev dünyasında önemli bir yeri vardır. Çiftler ve aileler evlerine gereken özeni gösterdiklerinde mobilya seçimleri yaparak evlerini güzelleştirmek isterler. Bu seçimlerde ayrı bir farkı olan koltuk takımı modellerinden modern çeşitler klasik takımlara göre daha iyi durarak zarafetini konuşturmaktadır. Modern koltuk takımlarının işlevsel yönden birçok özellikleri vardır. Bunlardan birkaçını saymak gerekirse;

 •  Modern koltuk takımları rahat ve konforludur. Gün içinde sık uğradığımız bir takım olduğundan bel ve sırt ağrılarına neden olmadan ayaküstü yorgunluğunuzu atabileceğiniz özelliktedir.
 • Koltuk takımında kullanılan malzemeler kimyasal maddeler içermemektedir ve sağlıklı zamanlarınızı geçirebileceğiniz niteliktedir.
 • Kullanışlı bir modern koltuk takımı aynı zamanda görünüş bakımından da evinize ayrı bir hava katmaktadır.
 • Kaliteli malzemeler kullanıldığından modern koltuk takımlarının uzun ömürlülüğünü artırmaktadır.
 • Modern koltuk takımlarının kumaşı iyi olduğu için temizliğini yaptığınız zaman bezle kuvvet uyguladığınız yerde olumsuz sonuçlar ile karşılaşmayacaksınız.

Modern koltuk takımları modaya uyumu paraleldir.

Son çıkan takımların modern olarak adlandırması ve bu takımlara olan rağbetin artmasından dolayı moda haline gelerek takımın modernliğine olan değer gösterilmektedir. Yeni çıkan bir takım satın aldığınız zaman günümüz çağına ayak uydurarak modayı evinize taşıyabilirsiniz.

Modern koltuk takımları standart sayısı bir 3’lü, bir 2’li ve iki tekliden oluştuğunu söyleyebiliriz. Bu koltuk sayısını artırmak tamamen ailelerin ihtiyaçlarına ve zevklerine bağlıdır. Geniş bir aileye sahipse ya da çok sık kitle olarak evlerine misafir alıyorsa takımın adedini artırması olanaklıdır. Modern koltuk takımlarındaki kalite tartışılmaz bir seviyede olduğundan kullanışlılığı bir mobilya ürünü de olduğunu söyleyebiliriz.  Zamanla modası geçer diye düşündüğünüz modern koltuk takımlarındaki seçimizi yalın sade tarzda olması da takımın demode olmasını geciktirmektedir.

Modern koltuk takımlarını nerelere yerleştirebiliriz?

Modern koltuk takımlarını satın alırken her evin yerleşim planı vardır tabi ki. Bu aşamada yerleştireceğiniz alanın koltuk takımına uygun olmasına özen göstererek alanın ferah olmasını ve rahat hareket etmenizi sağlayabilirsiniz.

Modern koltuk takımlarınızı salonlara yerleştireceğiniz gibi geniş odalarınıza da düşünebilirsiniz. Odaların ve salonların ihtişamını kabartan modern koltuk takımları göz kamaştıran görünüşü sayesinde evlerinizde daha mutlu olursunuz.

Şık tasarımları ile modern koltuk takımları Berke Mobilya’da

Eskiyen ve fonksiyonel özelliklerini kaybetmeyen modern koltuk takımları Berke Mobilyada mevcuttur. Farklı ve renkli şık tasarımları sizlere sunan firmamız evlerinizin dekorunu tamamlamanızda önemi vardır. Dayanıklı, rahat ve uygun fiyatları sayesinde takdir toplayan Berke Mobilya yepyeni modellerini de piyasaya bulundurarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Salonlarınızın ya da odalarınızın ölçüsünü, takımın işlevselliğini vb. gibi her anlamda birçok faktörleri göz önüne alarak müşterilere farklı seçenekler sunarak yardımcı olmaktayız ve ihtiyacınız olan modern koltuk takımlarını cazip fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize temin etmekteyiz.

Mağazalarımıza Ulaşın Panaromik Tur

MÜŞTERİ YORUMLARI

Devamı
 • Aslında mobilya almak zor ama ürünü beğendim aldım resimdeki ile aynıydı boşuna kaygı etmişim teşekkür ediyorum.

  Özgün T. PTT Memuru

 • yatak odası takımı ihtiyacım vardı internetten ilk defa satın alıyorum çok tereddütlüydüm ama birkaç gün gecikmeli de olsa sorunsuz halledildi

  Ayşe E. Ev Hanımı

 • İşin gereği sık seyahat ediyorum ve vakit sıkıntım vardı konsept dairelerimiz için Berke Mobilya ile çalıştık gayet memnunuz.

  Hakan S. İnş. Mühendisi

 • Köşe takımı ve boy aynası satın aldım. Ürün kalitesi ve hizmetten çok memnun kaldım tavsiye edebilirim.

  Müge S. Bankacı