Hızlı Mesaj Beni Ara Bize Ulaşın
Facebook Facebook Google Plus RSS

Tüm Kategoriler

Koltuk Takımları

Koltuk Takımları Yorumları

Como koltuk -
55
2014-01-15Como koltuk takımını sitenizde gördüğünüzden beri beğeniyordum en sonunda koltuk takımım artık evimde. baktıkça içim açılıyor tam benim tarzım. ayrıca hizmetinizden de çok memnun kaldım. mobilya koltuk alacak herkese tavsiye ediyorum.
Modern avangard bir arada -
55
2014-01-10Avangard koltuk bakmaya girdim ancak o kadar çok fazla hem modern hemde avangart modeliniz varki inanın kararsızlık içinde kaldım. Çok güzeller hepsi tebrikler Berke Mobilya.
Ortalama Puan : 5/5Toplam : 2 yorum

Yorum Eklemek İçin Tıklayın

Tasarım Harikası Koltuk Takımları Berke Mobilya'da !

Koltuk TakımlarıEvlerin dekorasyonunu etkilemede ön sıralarda yer alan koltuk takımları salon ve odalarda yer almaktadır. İlk olarak salonların gösterişli olmasında önemli rol oynayan koltuk takımlarının birçok modelleri mağazalarımızda bulundurarak sizlere alternatifler sunmaktayız. Evinize gelen misafirlerinizi koltuk takımlarında ağırladığınızı için onlarda takımınız hakkında olumlu düşünceler yaratmak istiyorsanız sizleri Berke Mobilya’ ya takımlarımızı görme ve bilgi almaya bekliyoruz.


Diğer taraftan gündelik yaşantımızda en sık uğradığımız bir takım olan koltuk takımı modelleri odalarda tv karşısında rahat ve konforlu bir şekilde zaman harcayacağınız takımlarımız mevcuttur. Müşterilerimizin zevk ve isteklerini her anlamda düşündüğümüzü gibi satın alma ya da seçim yapma konusunda kolaylıklar sağlamaktayız.


Koltuk takımları model ve çeşitleri nelerdir?


Takımlarda renk bakımdan aklınıza gelebilecek her rengin bulunması yanı sıra kumaş ve deri çeşitleri de bulunmaktadır. Hangi çeşidi seçeceği müşterilerin isteklerine kalmıştır. Kumaş modellerimizin kısa zamanda kumaşta yırtılma, sökülme gibi olumsuz sonuçlar çıkarmaz. Takımlarımızın iyi bir kumaştan yapıldığından uzun ömürlülüğü fazladır. Evlerde evcil hayvan besliyorsanız takımınızın zarar görmemesini önlemek için takıma örtü giydirerek önlem alabilirsiniz.


Deri çeşitlerinde ise biraz daha tercih konusunda farklılıklar isteyen müşterilere yönelik farklı dizaynlar sunulmaktadır. Özellikle koltuk takımlarındaki kol koyma yerlerinin yüzey yerlere göre biraz daha göze çarpmaktadır. Bu bölgelere farklı tarzlar oluşturarak hoş bir takım seçenekleri sunmaktayız.


Standart koltuk takım modelleri bir 3’lü, bir 2’li ve iki tekliden oluşmaktadır. Evinize gelen misafirlerinizi azlığına veya çokluğuna göre ya da çok çocuklu bir ailelerin bulunması takımların koltuk adetlerinde değişiklikler vardır. Bazı takımların birbirinden ayrılmaması yani L harfini andıran takımların olması genel olarak köşe takımları olarak bulunur. Köşe takımları da koltuk takımlarının alt kategorisinde yer almaktadır.


Hangi çeşit ve model olursa olsun takımın temizliği çok fazla uğraş gerektirmez. Her zaman sürekli içine toz çeken ve bazı zamanlarda leke tutma gibi olumsuz durumlarda takımınızı nemli ıslak bir bezle temizleyebilirsiniz. Takımları sertçe ovmamalısınız.


Koltuk takımlarının fonksiyonel özellikleri nelerdir?


Bazı zamanlarda evlerinize gelen konuklarınızın konaklama durumları söz konusudur. Evlerinizde yeteri kadar yatağın olmamasından dolayı alternatif olarak koltuk takımlarına yönelirsiniz. Koltuk takımlarının açılıp kapanması yatak olma özelliğinin bulunması müşterileri memnun etmektedir. Tabi bu gibi durumlarda koltuk takımının iskeletinin sağlam olmasına dikkat edilmelidir. Takımda sandığın çökmesi, takım ayaklarının kırılma gibi sonuçları dikkate alınmalıdır. Bunları yaşamamak için sizlere Berke mobilya misafir odası koltuk takımı modelleri önererek evlerinizde kolaylıklar sağlamaktadır. Takımlarımızın iskeletleri sağlam olması ve iyi bir kaliteden yapıldığından hiçbir sorun arz etmeyeceğinden emin olabilirsiniz.


Koltuk takımlarında sık yapılan hatalardan biri de evin yerleşiminde takımın yer değiştirirken yerde sürüklemenizdir. Bu sebepten dolayı takım ayaklarında kırılma ve ayakların ahşap, parkelerinize zarar vermesini önlemek için bu yöntemi tercih etmemenizi öneririz.

Mağazalarımıza Ulaşın Panaromik Tur
MÜŞTERİ YORUMLARI
Devamı
 • Aslında mobilya almak zor ama ürünü beğendim aldım resimdeki ile aynıydı boşuna kaygı etmişim teşekkür ediyorum.

  Özgün T. PTT Memuru

 • yatak odası takımı ihtiyacım vardı internetten ilk defa satın alıyorum çok tereddütlüydüm ama birkaç gün gecikmeli de olsa sorunsuz halledildi

  Ayşe E. Ev Hanımı

 • İşin gereği sık seyahat ediyorum ve vakit sıkıntım vardı konsept dairelerimiz için Berke Mobilya ile çalıştık gayet memnunuz.

  Hakan S. İnş. Mühendisi

 • Köşe takımı ve boy aynası satın aldım. Ürün kalitesi ve hizmetten çok memnun kaldım tavsiye edebilirim.

  Müge S. Bankacı