Hızlı Mesaj Beni Ara Bize Ulaşın
Facebook Facebook Google Plus RSS

Tüm Kategoriler

Aksesuar

Aksesuarlar evlerde neden önemlidir?

Evlerinin yerleşim aşamasından sonra gelinen nokta ana mobilyaları aksesuarlarla süslemek ya da ihtiyaç duyulan diğer ürünleri satın almadır. Aksesuarlar evlerin dizaynı, dekorasyonu ve estetiği yakalamada etkin bir rol oynayarak önem derecesinde yerlerini almıştır.

Aksesuarda yer alan ürünler nelerdir?

Sık tercih edilen ürünlerin aksesuarlarda yer alması ve bu ürünleri sizlere Berke Mobilya kaliteli, ekonomik bir şekilde sunması nedeniyle talep edilen ürünler sürekli artış göstermektedir. Bu ürünler boy aynası, sehpa, portmanto ve tablodur.

Aksesuar Boy Aynası

Genel olarak giyimi kuşam konusunda sık olarak uğradığımız boy aynası evlere görsel bakımdan da katkı sağlar. Farklı tasarım modelleriyle akıllarda kalan boy aynalarının her odaya uyum sağlaması ayrı bir avantajdır. Boy aynası evlere ayrı bir hava katmasıyla birlikte odaların vazgeçilmesi haline gelmiştir.

Boy aynasında farklı renklerin bulunması gibi model bakımından da alternatifler vardır. Fonksiyonel boy aynası veya modern boy aynalarının seçimi sizlerin zevk ve isteklerine kalmış durumdadır. Renk tercihi ise ahşap kesiminden yapıldığından popüler olan kahverengidir.

Aksesuar Sehpa

Evinizde şık ve güzel bir koltuk takımı var ve siz bu takıma uygun bir sehpa arıyorsunuz. Sehpaların gerek takımlara estetik katması gerekse ihtiyaçlara yönelik bir ürün olduğundan önem verilmesi nedeniyle evimize en uygun sehpaları bulmak için piyasadaki satıcı firmaların ürünlerini incelemeye yöneliriz.

Sehpa modellerinde renk, desen, ölçü çeşitlerinde farklılık oluşturması müşterilerin aklındaki sehpayı bulmada zorluklar yaşamamaktadır. Modern, yan ve orta sehpa modellerinde bol çeşitlilik farklı tasarımları ile öne çıkarak müşterileri etkilemektedir. En çok bilinen orta sehpaların salonlardaki zarafeti müşterileri etkileyerek tasarımcıların estetik harikası olarak yaratması tüketicilerin seçim konusunda yüzünü güldürmektedir.

Aksesuar Portmanto

Daha çok kapı giriş ve çıkışlarında yer alan portmantolar fonksiyonel özellikleri sayesinde sizlerin ihtiyaçlarını karşılamada yeteri seviyededir. Birçok model ve tasarımları ile dikkat çeken portmantolar renk bakımından da alternatif seçimler sunmaktadır.

Portmantonun işlevsel yönleri hırka, ceket, şemsiye, şapka vb. gibi eşyalarımızı asacağımız askılıklar, ayakkabılarımızı muhafaza edecek bölmeler, son bir kez kılık kıyafet kontrolü yapmak için uğradığımız ayna ve alt çekmeceliklerde önem duyduğumuz eşyaları yerleştirmede önemi olan portmantolar tamamen ihtiyaca yönelik olup evlerdeki önemine vurgu yapmaktadır. Aynasız modellerinin de bulunması daha çok evlerini çok sık değiştiren ailelerin tercih nedenidir.

Berke Mobilya’da Aksesuar Dünyası

Her aksesuar parçasına ayrı olarak ilgilenen ve birçok model, tasarımlarını piyasaya süren Berke Mobilya kaliteli hizmet anlayışımız ile sizleri sitemize veya mağazalarımıza bekleyerek ürünleri tercih etmede yardımcı olmaktayız.

Sizlere Berke Mobilya olarak geniş yelpaze, renk ve efekt aksesuar fırsatları yaratarak satın almaya karar verdiğiniz ürünlerde alternatifler sunmaktayız. Kaliteli, kullanışlı ve güvenli bir satıcı firma olarak popülerliği kazanmış firmamız aksesuar ürünlerini elinizin altına getirmiştir. 

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 77

 • 1800 Sandalye
  • 1800 Sandalye
  • 1800 Sandalye

  Peşin :150 TL Havale/Nakit :138 TL

  Sandalye

  16.7 TL x 9
 • 1800 Bench
  • 1800 Bench
  • 1800 Bench
  • 1800 Bench

  Peşin :300 TL Havale/Nakit :276 TL

  Bench

  33.3 TL x 9

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 77

Aksesuar Yorumları
Henüz bu kategori için yorum bulunmuyor.
Yorum Eklemek İçin Tıklayın
Mağazalarımıza Ulaşın Panaromik Tur
MÜŞTERİ YORUMLARI
Devamı
 • Aslında mobilya almak zor ama ürünü beğendim aldım resimdeki ile aynıydı boşuna kaygı etmişim teşekkür ediyorum.

  Özgün T. PTT Memuru

 • yatak odası takımı ihtiyacım vardı internetten ilk defa satın alıyorum çok tereddütlüydüm ama birkaç gün gecikmeli de olsa sorunsuz halledildi

  Ayşe E. Ev Hanımı

 • İşin gereği sık seyahat ediyorum ve vakit sıkıntım vardı konsept dairelerimiz için Berke Mobilya ile çalıştık gayet memnunuz.

  Hakan S. İnş. Mühendisi

 • Köşe takımı ve boy aynası satın aldım. Ürün kalitesi ve hizmetten çok memnun kaldım tavsiye edebilirim.

  Müge S. Bankacı